Adana Dürüm(Acılı-Acısız)

Adana Dürüm(Acılı-Acısız)

180 ₺

Adana Dürüm(Acılı-Acısız)

Adana dürüm her ne kadar Adana yöresine ait olsa da hem Adana’da hem de Türkiye’nin her yerinde insanlar tarafından sıklıkla tercih edilen lezzetlerden biridir. Bu muhteşem lezzetin yapımında özel püf noktalar bulunmaktadır. Bunlara dikkat edildiğinde yani işi bilen ustalar tarafından yapıldığında lezzeti ikiye katlanmaktadır. İksir Kebap’ta bulunan bu işin ehli ustalar bu püf noktaları ile muhteşem bir ürün açığa çıkarmaktadırlar. 

Et yemeyi seven insanların mutlaka aşina olduğu bu kebap çeşidimiz hemen hemen her restoranda servis edilir. Ancak her dürüm aynı lezzette olmayabilir ya da damak tadınıza hitap etmeyebilir. Göktürk Adana dürüm denildiğinde akla gelen İksir Kebap damak tadınıza hitap edecek ürünleri hizmetinize sunmaktadır. Yapımında özel olarak yetiştirilmiş koyun eti kullanılmaktadır. Bu et zırh denilen yöreye özgü bir bıçakla ozel olarak kıyılır. Ardından yine koyundan elde edilen kuyruk yağı katılır. Tuz ve isteğe göre kırmızı pul biberle buluşturulup ikinci kez tekrar kıyılır. Görünürde basit herkesin kolayca yapabileceği bir iş gibi dursa da burada kullanılan etin kalitesi ve yapımındaki ustalık bu lezzetin eşsiz bir tada sahip olmasını sağlamaktadır. 

Kemerburgaz Adana dürüm konusunda da yine üstün lezzete sahip bir yemek arıyorsanız doyurucu bu lezzeti tercih edebilirsiniz. Dürüm hem doyurucu hem de bütçenizi çok fazla sarsmayacak bir yemek olarak sıklıkla tüketilmektedir. Ayrıca isteğinize göre acılı Adana dürüm ve acısız Adana dürüm olarak da servis edilmektedir. Dürüm içerisine isteğiniz doğrultusunda ek malzemeler konulabilir veya içerisindeki var olan malzemeler çıkartılabilir.

Adana dürüm yapımında etin kalitesinden bahsetmiştik. Etin parçalara ayrılmadan önce ve zırhtan geçirilip şişlere takıldıktan sonra belli bir süre dinlendirilmesi de çok önemli püf noktaları arasındadır. Ardından pişirilme sırasında da dikkat edilmeli ve bu işlemi de ustalıkla yapmak gerekir. Aksi halde kebap çiğ kalabilir ya da aşırı kuruyabilir. Böyle bir durumda da istenilen lezzeti yakalayabilmek mümkün olmamaktadır.

Adana Dürümİstanbul Havalimanı Adana dürüm ve Alibeyköy Adana dürüm aramalarınızda da yine sizlere hizmet vererek bu eşsiz lezzeti sizlerle buluşturuyoruz. Gün içerisinde bir restorana gidip yemek yemek için vakit bulamayabiliriz. Dürüm işlerimizin bu yoğunluğunda bizim için kurtarıcı olabiliyor ve zamandan tasarruf etmemizi sağlayabiliyor. Ancak böyle bile olsa alelade birşey yemeyi kimse istemez. İksir Kebap hem lezzeti hem de fiyatları konusunda iddialı bir mekan olarak hizmetinizde bulunmaktadır. Adana dürüm ve diğer lezzetleri ile hizmet veren restoranımıza herkesi bekliyor ve bu mükemmel lezzetleri tatmanızı öneriyoruz.

Göktürk’te faaliyetine devam eden restoranımıza uğrayabilir ya da bulunduğunuz yere sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz mümkün olduğunca sıcak ve istediğiniz şekilde elinize ulaşmaktadır. Birinci önceliğimiz müşterilerimizin sağlığı ve memnuniyeti olduğu için ürünlerimiz hijyenik koşullarda hazırlanmakta ve sizlerin beğenisine sunulmaktadır. O halde Adana dürüm ve çok daha fazlası için  İksir Kebap’a davetlisiniz. 

İstanbul Havalimanı Adana Kebap ve ayrıca Alibeyköy Adana Kebap denilince de akla gelen restoranımız yemeklerinizi en kısa sürede ve sıcak bir şekilde size ulaştırmaktadır. Dilerseniz restoranımıza gelebilir dilerseniz de sipariş oluşturarak kapınıza kadar yemeğinizin gelmesini isteyebilirsiniz.