İksir Kebap

İksir Kebap

İyi bir kebap nasıl olur? En lezzetli kebap hangi etten yapılır? Kebap’a en çok hangi mezeler yakışır? Ve bunları iyi bilen bir kebapçı nerede bulunur? İste aradığınız mekân, aradığınız samimiyet, aradığınız lezzet İksir Kebap’ta. Hem de...

İyi bir kebap nasıl olur? En lezzetli kebap hangi etten yapılır? Kebap’a en çok hangi mezeler yakışır? Ve bunları iyi bilen bir kebapçı nerede bulunur? İste aradığınız mekân, aradığınız samimiyet, aradığınız lezzet İksir Kebap’ta. Hem de İstanbul’da; Kemerburgaz’ın yanı başında, Göktürk’te hizmetinizde.

 

İnsan sağlığına önem verilerek hazırladığımız menülerimizde, en lezzetli etlerden oluşan karışık ızgara ile her lezzeti dolu dolu tadabilir ya da seçeceğiniz bir kebap ile ete doyabilirsiniz. Porsiyonları azaltıp çoğaltabilir ve pişme seviyelerini istediğiniz gibi değiştirerek kendi özel kebabınızı oluşturabilirsiniz. Siz nasıl isterseniz biz öyle yaparız.

 

   Restoranımızda ister tavuk şiş ister ciğer şiş isterseniz de çöp şiş sipariş edebilirsiniz. Şişlerimizi porsiyon olarak alabileceğiniz gibi şiş dürüm olarak da alabilirsiniz. ‘Ben kuzu eti seviyorum’ derseniz de menümüzden ızgara kuzu pirzola ve ya kuzu kaburga tercih edebilirsiniz. Yani İksir Kebap’ta her damak tadına uygun lezzet sizler için var.

 

   Kebapları seçtik, nasıl istediğimize karar verdik bitti mi? Tabi ki HAYIR. Kebaplarınız pişene kadar sizler sıcacık çorbalarımızla başlangıç yapabilir ardından ara sıcaklarımız, mezelerimiz, salatalarımız ve içeceklerimizden istediklerinizi seçerek kebabınıza daha da lezzet katabilirsiniz.

 

  Bitti mi? Tabi ki bitmedi, tatlı yemeden olur mu? Yemeğin ardından ister iksir tatlısı isterseniz de diğer tatlılarımızdan sipariş verebilir ve günü tatlı bitirebilirsiniz.