Adana Usulü Lahmacun(5 adet)

Adana Usulü Lahmacun(5 adet)

330 ₺

Adana Usulü Lahmacun(5 adet)

İksir Kebap olarak enfes lezzetleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bu lezzetlerden bir diğeri de Adana usulü lahmacun olup, ustalarımız sizler için tüm hünerlerini ortaya koyarak harikalar yaratmaktadır. Lahmacuna yeni bir soluk getirerek eşsiz bir tat elde ediyoruz.

Lahmacun birçok kişinin tercihi olan bir lezzet olup kimileri için daha da ileri seviyede olup vazgeçilemeyen bir yemek haline gelmektedir. Adana usulü lahmacun da birçok kişinin favorisi olarak yerini almaktadır. Birçok püf noktası olup, özenle yapılması gerekmektedir. Kullanılan et yani kıymanın kalitesi en önemli hususların başında gelmektedir. Yine soğanın kullanıldığı yemekte , soğanların olabildiğince küçük doğranmasına , doğrandıktan sonra kıymalı harcın içine konulmadan önce suyundan arındırılmasına dikkat edilmelidir. Domates ve kırmızı biber de kullanılan harç için biber salçası kullanmak bir başka önemli noktayı oluşturmaktadır. Baharatlarla lezzetine lezzet katılırken ayrıca harcın içine konulacak maydanozların da iyice kıyılarak ufak hale getirilmesi gerekmektedir. Son olarak harca yağ eklenip lezzeti arttırılırken, hamuru için de mayalı hamur kullanılmaktadır.

Tüm bu püf noktalarının ve daha fazlasının İksir Kebap ustaları tarafından kullanıldığı yemeğimiz enfes bir hal alırken,  sizler için en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Göktürk Adana usulü lahmacun ve Kemerburgaz Adana usulü lahmacun alanında sizlerden aldığımız olumlu geri dönüşlerin mutluluğunu yaşarken aynı zamanda Alibeyköy Adana usulü lahmacun ve İstanbul Havalimanı Adana usulü lahmacun alanlarında da hizmet vermekteyiz.

Adana Usulü LahmacunGöktürk’teki restoranımızda güler yüzlü, öncelikleri her daim memnuniyetiniz olan personelimizle size hizmet verirken hijyen kurallarına en üst safhada önem vermekte ve söz konusu kuralları uygulamaktayız. Aynı zamanda yemeğin tadı kadar görselliğinin de önemine inanarak sunumlarımızı da buna göre gerçekleştirmekteyiz. Konu Adana usulü lahmacun olduğunda ustalarımızın hünerlerine güvenmekteyiz. Bu sebeple sizleri eşsiz bir deneyim yaşatmak adına Göktürk’teki restoranımızda ağırlamayı arzu ettiğimizi belirtmek isteriz. Eğer restoranımıza gelme imkanınız yoksa da bulunduğunuz yere siparişlerinizi verebilirsiniz. Bu bağlamda en kısa sürede siparişleriniz elinize ulaşacaktır. İksir Kebap olarak memnuniyetiniz bizim için çok değerli olup, bu memnuniyetten aldığımız güçle çalışmalarımıza titizlikle devam etmekteyiz. Bu açıdan sizleri de leziz yemeklerimizi denemeye davet etmek isteriz.