Kaşarlı Mantarlı Tavuk

Kaşarlı Mantarlı Tavuk

410 ₺

Kaşarlı Mantarlı Tavuk

İksir Kebap olarak sizlere müthiş lezzetler sunmaya devam ediyoruz. Kaşarlı mantarlı tavuk da bu özel lezzetlerimizden biri. Sizler için hünerli ustalarımız eşsiz bir lezzet hazırladı. 

Beyaz et olarak sınıflandırılan tavuk eti lezzetiyle birçok kişi için vazgeçilmez olmaktadır. Aynı zamanda  doğru miktarlarda tüketildiğinde sağlığa olan faydası bilinen bir gerçektir. Yine diyet listelerinde rahatlıkla yer verebileceğiniz bir et türü olmaktadır. Bu sebeple tavuk etine gönül rahatlığıyla sofranızda yer verebilirsiniz. 

Adından da anlaşılacağı üzere kaşarlı mantarlı tavuk,  tavuk etinin et türlerine oldukça yakışan bir sebze olan mantar ve kaşar peyniri  ile birleşmesiyle meydana gelmektedir. Mantarın yanı sıra yapımında biber gibi sebzeler de kullanılmaktadır. Yine doğru baharatlar kullanılarak lezzeti arttırılmaktadır. Aynı zamanda kullanılan yağ oranı önemlidir. Böylece yemeğin daha sindirilebilir ve hafif olmasını mümkün kılar. Yine etin kıvamında pişirilmesi ne çok kuru ne de sulu bırakılmaması önemli püf noktaları arasındadır.  Ustalarımız tüm bu püf noktalarını gözeterek, hünerli elleriyle sizler için tadı damağınızda kalacak bir yemek ortaya koymaktadır. Ayrıca oluşturulan bu eşsiz lezzeti sunarken yine görselliğine de önem verilmektedir. Sizler için hem tadının hem de görünümünün iyi olmasına ayrıca özen göstermekteyiz. 

Kaşarlı Mantarlı Tavukİksir Kebap olarak bu lezzet de iddialı olduğumuzu belirtmek isteriz. Ayrıca sizlerden aldığımız geri dönüşlerle büyük memnuniyet yaşadığımızı da ifade etmek isteriz.  Göktürk kaşarlı mantarlı tavuk ve Kemerburgaz kaşarlı mantarlı tavuk alanında hizmet verdiğimiz gibi Alibeyköy kaşarlı mantarlı tavuk ve İstanbul Havalimanı kaşarlı mantarlı tavuk lokasyonları için de hizmet vermeye devam etmekteyiz. 

Söz konusu kaşarlı mantarlı tavuk olduğunda ustalarımız sizler için eşsiz bir tat oluşturmaktadır. İksir Kebap olarak Göktürk’teki restoranımızda sizleri ağırlamayı arzu ederken, lezzetli yemeklerimiz ile keyifli bir deneyim yaşamanız için titizlikle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Restoranımızda tamamıyla hijyen kurallarına dikkat edilmekte, güler yüzlü personelimiz sizlere eşlik etmektedir. Eğer restoranımıza gelme imkanınız yoksa dilerseniz bizimle iletişime geçerek bulunduğunuz yere de sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizi en kısa sürede size ulaştırmaktayız. Sonuç olarak siz de bu leziz yemeği denemek isterseniz restoranımıza gelebilir veya siparişleriniz için bize ulaşabilirsiniz.